Bandırma Evden Eve Nakliyat

Yıldız Nakliyat

Banner 1

Nasıl Taşıyoruz?

Yıldız Nakliyat tüm taşıma hizmetlerinde asansörlü taşımacılığı tercih etmektedir.

Eviniz, iş yeriniz kaçıncı kat olursa olsun 10 katlı asansörlü özel aracımız ile taşınma artık daha pratik ve güvenli...

Bandırma Evden eve nakliyat firması Yıldız Nakliyat eşyalarınızın paketlenmesinden teslim sürecine kadar kaliteli hizmet ve işinde uzman ekibi ile kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Şehirler arası nakliyat firmaları eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımakta ve yaşanacak olan en ufak bir sıkıntı karşısında tüm masrafları karşılamaktadır. Eşyalarınız nakliyat firması ile daha hızlı bir şekilde ve daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Bandırma Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bandırma Asansörlü evden eve nakliyat işlerinde asansörün pratik ve hızlı iş görmesi büyük ilgi toplamaktadır. İlk önce eksper gelmekte ve evde keşif yapmaktadır. Asansör için genellikle önü boş olan pencereler ve balkonlar tercih edilir çünkü asansörün pencereye tam olarak dayanması gerekmektedir. Eşyaların asansöre yerleştirilmesi denge istemektedir. Çoğu eşya asansör ile içeri alınır. Asansörün alamadığı eşyalar ise insan gücü ile taşınmaktadır. Saatler içerisinde bütün eşyalar, rahat ve güvenilir bir şekilde yüksek binalardan alınıp, taşınması gereken adreslere taşınmaktadır. Bu iş için yetiştirilen elemanlar, çıkacak aksaklıkları daha önce tecrübe ettikleri için, kolaylıkla çöze bilmektedirler. Paketleme ve istifleme işlerinde malzemelerinizin zarar görmemesi için en uygun yerlere koymaktadırlar.

Bandırma Evden Eve Nakliyat Firması Seçiminde Doğru Tercih Yıldız Nakliyat!

Evden eve Nakliyat işlerinde, işini meslek edinmiş tecrübeli firmalarla çalışmak gerekir. Zamanında teslim ve güvenli nakliyat nakliye işinde önemli faktörlerdir. Paketleme ve asansörle taşıma işlerinde, taşınacak eşyaların miktarını tespit etmek çok önemlidir. Cinsine göre paketleme yapmamak ve yine cinsine göre istifleme yapmamak, eşyalara zarar vermektedir. Asansörlü evden eve nakliyat tercih etmek, zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Nakliyat işlerinde mesafe ve yükün miktarı fiyatlandırma için tespit edilmektedir. Bu tespitlerin doğru yapılmaması, fiyat konusunda karmaşaya neden olacaktır. Fiyat konusundaki tutarsızlık da, güvenin ortadan kalkmasına neden olacaktır.

Biz Yıldız Nakliyat olarak Bandırma evden eve nakliyat taşımacılığı hizmet alımlarınızda en uygun fiyatlara sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız. Bölgemizdeki resmi kurum ve kuruluşlar, bankalar, ticari işletmeler referansımızdır. Bize fiyat sormadan taşınmayın.!

  • Inönü Caddesi Orkide Apartmanı Kat:3 (iDO KARSISI) BANDIRMA / BALIKESiR
  • 0(266) 714 68 64 - 0532 705 52 55 - 0541 425 17 35

Dursunbeyliler Yıldız Nakliyat 2004 yılında Bandırmaıda Durmuş Yıldız tarafından kurulmuştur. Her gün büyüyen araç filosu ve ekipmanları ile Yıldız Nakliyat ismi gibi Bandırma ve bölgesinde nakliyat sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir.

241829
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tüm Zamanlar
51
81
132
241300
1226
1545
241829

IP 3.221.159.255
2021-01-19 21:35:44

Copyright © 2014 Bandırma Evden Eve Nakliyat | Yıldız Nakliyat. Tüm hakları saklıdır. Sitemap

kutlu creative