Bandırma Evden Eve Nakliyat

Yıldız Nakliyat

Banner 1

Nasıl Taşıyoruz?

Ev ve ofis mobilyalarınız marangozlarımız tarafından de-monte ve yeni yerinde monte işleri yapılarak taşınır.

Yıldız Nakliyat ekibinde hazır bulundurduğu marangoz personeli ile eşyalarınızın de-monte ve montesini yapıyor taşınmaya hazırlıyor.

Bandırma Yıldız Nakliyat firmamızda, Marangozlu evden eve nakliyat; daima montajlama ve demonteleme işlemleri yapan profesyonel marangozlar ile mobilyaların montajı yapılır. Nakliyatın başladığı noktadan, bittiği noktaya kadar en ince ayrıntılarla konusunda tecrübeli marangoz ilgilenmektedir. Paketleme işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılmasına kadar mobilyaların yerleştirilmesi ve demonte edilmesine kadar itinayla mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Taşınma Süreci

Dikkat! Eşyalarını kendisi taşımakta olan kişiler eşyalara zarar verebilmekte ve taşınma süresi daha da uzamaktadır.

Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıma işlemini kendiniz yapmaya kalktığınızda hem eşyalarınız zarar görebilir hem de taşınma işlemi büyük bir zamanınızı alır. Zarara uğramanızın yanı sıra yorulursunuz ve boşa zaman kaybetmiş olursunuz. Evden eve nakliyat hizmeti aldığınız zaman bu zorlukların hiç birini yaşamazsınız ve eşyalarınız işinde uzman kişiler tarafından sökülür, paketlenir, taşınır ve yerine ulaştığında tekrar eskisi gibi monte edilir. 

Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıma işlemini kendiniz yapmaya kalktığınızda hem eşyalarınız zarar görebilir hem de taşınma işlemi büyük bir zamanınızı alır.

Firmamızdan Evden eve nakliyat hizmeti aldığınız zaman bu zorlukların hiç birini yaşamazsınız ve eşyalarınız işinde uzman kişiler tarafından sökülür, paketlenir, taşınır ve yerine ulaştığında tekrar eskisi gibi monte edilir.

Bandırma Evden Eve Yıldız Nakliyat firmamız taşınma işlemini 1 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.

  • Inönü Caddesi Orkide Apartmanı Kat:3 (iDO KARSISI) BANDIRMA / BALIKESiR
  • 0(266) 714 68 64 - 0532 705 52 55 - 0541 425 17 35

Dursunbeyliler Yıldız Nakliyat 2004 yılında Bandırmaıda Durmuş Yıldız tarafından kurulmuştur. Her gün büyüyen araç filosu ve ekipmanları ile Yıldız Nakliyat ismi gibi Bandırma ve bölgesinde nakliyat sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir.

241835
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Tüm Zamanlar
57
81
138
241300
1232
1545
241835

IP 3.221.159.255
2021-01-19 22:14:42

Copyright © 2014 Bandırma Evden Eve Nakliyat | Yıldız Nakliyat. Tüm hakları saklıdır. Sitemap

kutlu creative